Aktualności

Konkurs „Krecimy dla Białej Podlaskiej – 2026”

Rowerowa Stolica Polski to nie tylko rywalizacja o kilometry!

Wraz z akcją Rowerowa Stolica Polski 2026 rusza także tradycyjny konkurs „Kręcimy dla Białej Podlaskiej – 2026” oraz loteria dla mieszkańców, którzy zbierają kilometry dla naszego miasta!

Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcyjnych nagród!

A to jeszcze nie wszystko!
W tegorocznej loterii obowiązuje prosta zasada:
Im więcej kilometrów wykręcisz dla Białej Podlaskiej, tym większa szansa na wygranie roweru! 🚴🎊

Rower:
✅ łączy ludzi,
✅ motywuje do działania,
✅ poprawia zdrowie,
✅ daje niezależność,
✅ pozwala przeżywać sportowe emocje i smak zwycięstwa! 🏆💪

Każdy kilometr ma znaczenie!
✅ Kręć dla siebie!
✅ Kręć dla zdrowia!
✅ Kręć dla Białej Podlaskiej!
✅ Kręcimy Razem

Link do regulaminu konkursu „Kręcimy dla Białej – 2026”

Wyniki całorocznej rywalizacji – Biała Podlaska cały rok jeździ rowerem – 2025

O terminie podsumowania i wręczenia upominków dla 5 najlepszych kobiet i mężczyzn poinformujemy wkrótce.

Startujemy z nową zabawą rowerową!

Prezydent MICHAŁ LITWINIUK zaprasza do wspólnej rywalizacji – „Biała Podlaska jeździ rowerem – 2026″Mistrzowie, kręcimy – bez wymówek, z aplikacją AKTYWNE MIASTA, przez cały rok! Bo rower to nie sezon. To rytm, w którym biją nasze mistrzowskie serca. Zbieramy km od 8 stycznia do końca roku!Dołącz do rywalizacji w aplikacji 2026 – to kolejny rok, w którym jeździmy razem! Dla zdrowia, dla miasta, z bliskimi!

starsze ❯